Merhaba Ziyaretçi

Aranamed saç ekimi sonuçları

  • 0 Yanıt
  • 102 Gösterim
Aranamed saç ekimi sonuçları
« : Nisan 03, 2018, 10:55:11 ÖS »
serkan aydın adlı saç ekimi koordinatörünün kurduğu ekim merkezi.   Serkan aydın kimdir   ;Serkan aydın doktor değildir .Acil tıp teknisyeni iken hemşireliğe terfi eden serkan aydın daha sonra saç ekimi alanında uzmanlaşarak arenamedi kurmuştur.
Arenamed ataşehir istanbuldaki yerinde hizmet vermektedir.Serkan aydın ünlü kişilere  ekim yaparak gündeme gelmiş ve aranamed ünlülerin ekim merkezi şeklinde lanse edilerek hatırı sayılır bir hasta pörtföyüne sahip olmuştur.Özellikle Tolga Karel ve Cenk Tosuna saç ekimi yaparak adını duyurmuştur.
Arenamed ekşi sözlükte hakkında konu açılmış ve hakkında tek bir yorum dahi yapılmamıştır;https://eksisozluk.com/arenamed--5290388

Arenamed' in ve serkan aydın' ın forum sitelerinde haklarında pek olumlu yorumlar bulunmamaktadır.Doner bölgeyi oldukça hor kullandıklarına dair sayısız yorum ve fotoğraf bulunmaktadır.
Arenamed fiyat listesi;maksimum greft konseti ve 5000tl 7000tl aralığında (Serkan Aydın fiyat listesi 2017 yılına ait güncel olmayan verilerdir)

Arenamed saç ekimi sonuçlarına katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar beklenmektedir.Sınırsız maximum konu açılması önünde bir engel bulunmamaktadır.
« Son Düzenleme: Nisan 09, 2018, 11:22:34 ÖS Gönderen: Administrator »