İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Administrator

Sayfa: [1]
1
Acıbadem emphair saç ekimi sonuçları / Knknjh
« : Haziran 08, 2018, 01:45:36 ÖÖ »

2
Fehmi armani kimdir;   Fehmi armani saç ekimi koordinatörüdür asıl soyadı arman dır.ünlü saç ekimci armani den esinlenerek ekim merkezi ismini armani yapmıştır.sıradan bir kişi iken başından geçen kötü bir saç ekimi operasyonudan sonra saç ekimi koordinatörü olarak saç ekim merkezi açmıştır.şu sıra özel bir hastanede ailesi ile birlikte saç ekimi yapmaktadır.
Fehmi armani saç ekimi şikayet konusu internette pek bulumamaktadır.Hakkında forum sitelerinde yeterince yorum bulunmaktadır.yorumlar genellikle olumludur fakat üst safha pek saç ekimi sonucu bulunmamaktadır.
on by one dediği bir saç ekimi tekniği uygulamaktadır çok üzerinde durulacak bir teknik değildir.fehmi armanide saç ektirenlerin önemli bir bölümü memnundur çünkü vasat bir ekim sonucu değilde ağırlıklı olarak orta düzey saç ekimi sonuçları çıkmaktadır ortaya.
Ankarada saç ekimi yapmaktadır ve ankaranın sayılı saç ekim merkezleri arasında gösterilmektedir.her ne kadar merkez yazsakta  işin gerçeği özel bir hastanenin kiralık bölümünde çalışmaktadır.
hakkında ekşi sözlükte konu açılmış ve pek bir şey yazılmamıştır;https://eksisozluk.com/fehmi-armani--1731804?p=1

internet sitesi;https://www.fehmiarmani.org/

Fehmi armani saç ekimi fiyatı;2000 5000 tl fiyat pazarlığa tabi

3
Lifehair Ankara şahin çelik ile ilgili forum sitelerinde oldukça fazla sayıda saç ekim örneği bulunmaktadır.Son bir kaç sene içerisinde ankarada saç ekimi yapan klinikler arasında oldukça popüler olmuştur.Forum sitelerinde hakkında oldukça fazla sayıda olumlu yorum bulunmaktadır.Hakkında hiç bir şikayet olmayan ender saç ekimi merkezlerinden biridir.
İnternet sitesinden iletişim kurabilirsiniz;http://lifehairankara.com/
Ayrıca birde instagram hesabı bulunmaktadır;https://www.instagram.com/explore/locations/1123959574336347/lifehairankara-sac-ekimi-ankara/

Life hair ankara şahin çelik fiyatları;3500 5000 tl bandındadır.

Sayfa: [1]