Merhaba Ziyaretçi

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Administrator

Sayfa: [1]
1
Fehmi armani kimdir;   Fehmi armani saç ekimi koordinatörüdür asıl soyadı arman dır.ünlü saç ekimci armani den esinlenerek ekim merkezi ismini armani yapmıştır.sıradan bir kişi iken başından geçen kötü bir saç ekimi operasyonudan sonra saç ekimi koordinatörü olarak saç ekim merkezi açmıştır.şu sıra özel bir hastanede ailesi ile birlikte saç ekimi yapmaktadır.
Fehmi armani saç ekimi şikayet konusu internette pek bulumamaktadır.Hakkında forum sitelerinde yeterince yorum bulunmaktadır.yorumlar genellikle olumludur fakat üst safha pek saç ekimi sonucu bulunmamaktadır.
on by one dediği bir saç ekimi tekniği uygulamaktadır çok üzerinde durulacak bir teknik değildir.fehmi armanide saç ektirenlerin önemli bir bölümü memnundur çünkü vasat bir ekim sonucu değilde ağırlıklı olarak orta düzey saç ekimi sonuçları çıkmaktadır ortaya.
Ankarada saç ekimi yapmaktadır ve ankaranın sayılı saç ekim merkezleri arasında gösterilmektedir.her ne kadar merkez yazsakta  işin gerçeği özel bir hastanenin kiralık bölümünde çalışmaktadır.
hakkında ekşi sözlükte konu açılmış ve pek bir şey yazılmamıştır;https://eksisozluk.com/fehmi-armani--1731804?p=1

internet sitesi;https://www.fehmiarmani.org/

Fehmi armani saç ekimi fiyatı;2000 5000 tl fiyat pazarlığa tabi

2
Lifehair Ankara şahin çelik ile ilgili forum sitelerinde oldukça fazla sayıda saç ekim örneği bulunmaktadır.Son bir kaç sene içerisinde ankarada saç ekimi yapan klinikler arasında oldukça popüler olmuştur.Forum sitelerinde hakkında oldukça fazla sayıda olumlu yorum bulunmaktadır.Hakkında hiç bir şikayet olmayan ender saç ekimi merkezlerinden biridir.
İnternet sitesinden iletişim kurabilirsiniz;http://lifehairankara.com/
Ayrıca birde instagram hesabı bulunmaktadır;https://www.instagram.com/explore/locations/1123959574336347/lifehairankara-sac-ekimi-ankara/

Life hair ankara şahin çelik fiyatları;3500 5000 tl bandındadır.

3
Arenamed saç ekimi sonuçları / Aranamed saç ekimi sonuçları
« : Nisan 03, 2018, 10:55:11 ÖS »
serkan aydın adlı saç ekimi koordinatörünün kurduğu ekim merkezi.   Serkan aydın kimdir   ;Serkan aydın doktor değildir .Acil tıp teknisyeni iken hemşireliğe terfi eden serkan aydın daha sonra saç ekimi alanında uzmanlaşarak arenamedi kurmuştur.
Arenamed ataşehir istanbuldaki yerinde hizmet vermektedir.Serkan aydın ünlü kişilere  ekim yaparak gündeme gelmiş ve aranamed ünlülerin ekim merkezi şeklinde lanse edilerek hatırı sayılır bir hasta pörtföyüne sahip olmuştur.Özellikle Tolga Karel ve Cenk Tosuna saç ekimi yaparak adını duyurmuştur.
Arenamed ekşi sözlükte hakkında konu açılmış ve hakkında tek bir yorum dahi yapılmamıştır;https://eksisozluk.com/arenamed--5290388

Arenamed' in ve serkan aydın' ın forum sitelerinde haklarında pek olumlu yorumlar bulunmamaktadır.Doner bölgeyi oldukça hor kullandıklarına dair sayısız yorum ve fotoğraf bulunmaktadır.
Arenamed fiyat listesi;maksimum greft konseti ve 5000tl 7000tl aralığında (Serkan Aydın fiyat listesi 2017 yılına ait güncel olmayan verilerdir)

Arenamed saç ekimi sonuçlarına katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar beklenmektedir.Sınırsız maximum konu açılması önünde bir engel bulunmamaktadır.

Sayfa: [1]